qTranslate-X 3.0 - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Languages
eo: Lingvoj

en: Language Management
eo: Lingvomastrumado

en: The Name of the language, which will be displayed on the site. (Example: English)
eo: La nomo de la lingvo, kiu estas montrota en la retejo (ekz. Esperanto)

en: Locale
eo: Lokaĵaro

en: PHP and Wordpress Locale for the language. (Example: en_US)
eo: PHP kaj Wordpress por tiu lingvo (ekz. eo)

en: Language
eo: Lingvo
